kalendarium III 2020

Tańce w kręgu dla seniorów

zajęcia dla dorosłych 60+

 

przycisk zapisz

 

no Person picture 140x140

Zenon Błażełek

Prowadzący

Opis:

Chcesz miło spędzić czas? Lubisz towarszystwo, muzykę i dobrą zabawę? Chcesz poprawić kondycję swojej pamięci i koordynację ruchową? – to zapraszamy na tańce w kręgu!

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia – tańce w kręgu! Nie martw się swoją kondycją fizyczną, najważniejszy jest dobry nastrój i Twoje chęci. Z nami miło i aktywnie spędzisz czas w dobrym towarzystwie. Na zajęciach nauczysz się różnych układów choreograficznych, skoordynujesz swoje półkule mózgowe, usprawnisz pamięć i koordynację ruchową. Poznasz niesamowitą muzykę izraelską i tańce oraz ciekawych ludzi. Grupa ma charakter otwarty, co oznacza, że możesz dołączyć na nasze zajęcia w dowolnym momencie w trakcie całego roku.

 

Informacje - zapisy - sekretariat

Centrum Twórczości LUTNIA, Łódź, ul. Łanowa 14
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 42 652 62 27

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez BOK

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Bałuckim Ośrodku Kultury

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 42 651-50-30 lub e-mail: sekretariat@bok.lodz.pl

Back to top