LUTNIA … tuż oBOK! Relax … tuż oBOK?

– to program, którego realizacja wymaga głosów na Walnym Zgromadzeniu Mieszkańców SM Teofilów

– przyjdź i poprzyj ten projekt na Walnym Zgromadzeniu w czerwcu!

To bardzo ważne! W czerwcu na Walnym Zgromadzeniu Mieszkańców SM Teofilów będziecie Państwo mogli zadecydować o losach i dostępności do ośrodków kultury na Teofilowie. Bałucki Ośrodek Kultury (BOK) i jego organizator (Miasto Łódź) zaproponowali SM Teofilów rozwiązanie, które pozwoli zapewnić na lata dostępność do kultury na terenie osiedla:

przekazanie budynku przy ul. Łanowej 14 na własność Centrum Twórczości LUTNIA Bałuckiego Ośrodka Kultury oraz

uruchomienie ośrodka terenowego BOK na terenie Domu Kultury RELAX.
(Bałucki Ośrodek Kultury utworzył w 2018 roku ośrodek terenowy Wyspa Kultury na osiedlu Radogoszcz Zachód. Ośrodek ten został wyróżniony tytułem Plaster Kultury 2018.)

Dzięki tej zmianie pojawiłaby się możliwość:

- rozwoju infrastruktury Centrum Twórczości LUTNIA i jej dopasowania do współczesnych potrzeb instytucji kultury ze środków miejskich (w tym budżetu obywatelskiego), środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz środków unijnych przeznaczonych na kulturę – dziś, kiedy nieruchomość jest w rękach SM Teofilów dostęp do tych środków jest niemożliwy. Miasto Łódź ze środków unijnych w obecnej perspektywie remontuje siedziby wszystkich ośrodków kultury, ale może to zrobić jedynie w tych nieruchomościach, których jest ich właścicielem;

- zapewnienia na lata trwałości i bliskości dostępu do szerokiej oferty edukacyjnej, kulturalnej i artystycznej Bałuckiego Ośrodka Kultury dla mieszkańców Teofilowa.

Lutnia... tuz oBOK 2 

Lutnia... tuz oBOK 1

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez BOK

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Bałuckim Ośrodku Kultury

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 42 651-50-30 lub e-mail: sekretariat@bok.lodz.pl

Back to top