kalendarium III 2020

Klub Tańca Towarzyskiego "Lutnia"

dzieci 3-7 lat


 

przycisk zapisz

 

aneta3

 

Aneta Mirska

Prowadzący

                          

 

Opis:

Czy Twoje dziecko lubi poruszać się w rytm muzyki? Rozwiń jego pasję! Zapraszamy na zajęcia z tańca towarzyskiego!

Taniec towarzyski pozwala maluchowi aktywnie spędzić czas. Na zajęciach dzieci poznają podstawowe kroki tańców standardowych (np.: walc angielski, walc wiedeński, tango), latynoamerykańskich (np.: cha-cha, samba, jive) oraz elementy tańców dyskotekowych. Dodatkowo uczestnicy mają możliwość zapoznania się z historią i charakterem danego tańca. Program zajęć opiera się na naturalnej skłonności dzieci do zabawy. Taniec towarzyski nie tylko kształtuje umiejętności ruchowe, wyrabia nawyk utrzymywania prostej sylwetki, rozwija harmonijną koordynację ruchową, ale też przyczynia się do poprawy koncentracji oraz samodyscypliny. Dodatkowo zajęcia pozytywnie wpływają na kulturę osobistą i charakter dziecka, rozwijają wyobraźnię i pamięć, uczą wyrażać emocje. Zajęcia nie mają formy żmudnych ćwiczeń. Wykorzystujemy gry i zabawy muzyczno-ruchowe, tworzymy proste choreografie, które są nie tylko nauką, ale i fantastyczną rozrywką.

 

Informacje - zapisy - sekretariat

Centrum Twórczości LUTNIA, Łódź, ul. Łanowa 14
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 42 652 62 27

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez BOK

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Bałuckim Ośrodku Kultury

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 42 651-50-30 lub e-mail: sekretariat@bok.lodz.pl

Back to top