18.12.2021, godz. 12.00

Poezja Bałuckich Podwórek XVIII Konkurs Plastyczny im. Bogusława Miszteli

Poezja Bałuckich Podwórek XVIII Konkurs Plastyczny im. Bogusława Miszteli adresowany do wszystkich artystów profesjonalistów i amatorów, którzy ukończyli 14 lat, kochających malarstwo i sztukę plastyczną. Konkurs ma charakter otwarty i jego celem jest przypomnienie historii Bałut, folkloru przedmieść, przywołanie wspomnień o miejscach ważnych dla historii naszego miasta. Wystawa konkursowa dostępna będzie dla odwiedzających w Galerii In Blanco w Centrum Twórczości Lutnia.

Celem Konkursu jest spojrzenie na urok starych zaułków i podwórek bałuckich, a także współczesnych Bałut by przedstawić je w namalowanych obrazach różnymi technikami plastycznymi. Konkurs ma również na celu ukształtowanie odbiorcy kultury.

Grupę docelową stanowi młodzież, osoby dorosłe i seniorzy 60+.

 

Miejsce i informacja: Centrum Twórczości LUTNIA, ul. Łanowa 14, tel. 42 652 62 27, http://miejskastrefakultury.pl/, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., facebook.com/ctlutnia - https://www.facebook.com/ctlutnia; www.bok.lodz.pl, facebook.com/baluckiosrodekkultury.


telefon 100

zadzwoń do nas - 42 651 50 30

 e mail 100

oceń nas

mapa 100

przyjdź do nas

Łódź, ul. Limanowskiego 166

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez MSK w Łodzi

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Miejskiej Strefie Kultury w Łodzi / Bałuty

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 42 651-50-30 lub e-mail: sekretariat@bok.lodz.pl

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter