20.12.2021, godz. 17.00

„Święta tuż tuż” - Koncert Bożonarodzeniowy

W Koncercie Bożonarodzeniowym „Święta tuż tuż” udział wezmą Orkiestra Instrumentów Perkusyjnych „Mały Big Band”, Soliści Studia Piosenki „Melanege” oraz instrumentaliści z zespołów „Nauki gry na gitarze” i „Nauki gry na keyboardzie”.

Koncert z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia z udziałem zespołów kształcących się w Centrum Twórczości Lutnia. Koncert ma na celu wzbudzenie radości, przypływu pozytywnych emocji płynących z wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek.

Koncert dedykowany dla rodzin, osób samotnych i wykluczonych.

Wstęp bezpłatny

 

Miejsce i informacja: Centrum Twórczości LUTNIA, ul. Łanowa 14, tel. 42 652 62 27, http://miejskastrefakultury.pl/, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., facebook.com/ctlutnia - https://www.facebook.com/ctlutnia; www.bok.lodz.pl, facebook.com/baluckiosrodekkultury.


telefon 100

zadzwoń do nas - 42 651 50 30

 e mail 100

oceń nas

mapa 100

przyjdź do nas

Łódź, ul. Limanowskiego 166

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez MSK w Łodzi

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Miejskiej Strefie Kultury w Łodzi / Bałuty

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 42 651-50-30 lub e-mail: sekretariat@bok.lodz.pl

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter