28.12.2021, godz. 15:00

„Christmas Party” - Muzyczne Świąteczne Spotkanie

„Christmas party” - Muzyczne Świąteczne Spotkanie z okazji świąt Bożego Narodzenia, na którym będziemy prezentować kolędy i pastorałki z różnych części świata (między innymi z Ameryki Północnej) w konwencji rockowej i rhythm and bluesowej. Opiekę artystyczną nad wydarzeniem obejmie Krzysztof Ciesielski, wokalista i instrumentalista łódzkiej formacji Rambo Jet, który grał w wielu łódzkich zespołach muzycznych, a także sporą część życia spędził w Stanach Zjednoczonych. Wspomogą go instruktorzy artystyczni Lutni, aktor Mariusz Szczeciński oraz wokalistka, Anna Miksa.

Muzyczne Świąteczne Spotkanie, w którym udział wezmą instruktorzy artystyczni z Centrum Twórczości Lutnia. Projekt ma na celu przybliżenie kultury i tradycji Świąt Bożego Narodzenia z różnych części świata.

Grupa docelowa młodzież, osoby dorosłe, seniorzy 60+.

Wstęp bezpłatny

 

Miejsce i informacja: Centrum Twórczości LUTNIA, ul. Łanowa 14, tel. 42 652 62 27, http://miejskastrefakultury.pl/, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., facebook.com/ctlutnia - https://www.facebook.com/ctlutnia; www.bok.lodz.pl, facebook.com/baluckiosrodekkultury.


telefon 100

zadzwoń do nas - 42 651 50 30

 e mail 100

oceń nas

mapa 100

przyjdź do nas

Łódź, ul. Limanowskiego 166

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez MSK w Łodzi

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Miejskiej Strefie Kultury w Łodzi / Bałuty

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 42 651-50-30 lub e-mail: sekretariat@bok.lodz.pl

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter