Mój Teatr 2017

Protokół 27 edycji konkursu "Mój Teatr" 2017

Termin

Otwarcie Wystawy oraz rozdanie nagród nastąpi 25 maja 2017 roku o godz. 17.00 w Bałuckim Ośrodku Kultury RONDO.

Na prace czekamy do 14 kwietnia 2017 roku. Szczegółowe informacje w poniższych odnośnikach.

 

OPIS

,,MÓJ TEATR” to przegląd prac malarskich i rysunkowych dzieci i młodzieży o charakterze konkursowym. 26 lat obecności Wystawy i Konkursu sprawiło, że „Mój Teatr” rozpoznawalny jest w całym kraju.

„Mój Teatr” towarzyszy w tym roku 38. Ogólnopolskiemu Festiwalowi Teatru Młodych ,,Dziatwa”. Każdą edycję „Mojego Teatru” poprzedzały warsztaty twórcze, które miały na celu zaktywizowanie do działalności plastycznej zarówno dzieci jak i ich opiekunów. Pojawiały się więc tu zagadnienia ruchu, światła, koloru i gestu. Do prowadzenia warsztatów zapraszane były osoby które specjalizują się w edukacji artystycznej dla dzieci i młodzieży oraz które pracują w obszarze sztuk wizualnych i performance. W jury konkursu zasiadała Barbara Kaczorowska z Działu Edukacji Muzeum Sztuki w Łodzi, w 2014 roku zaprosiliśmy gdańską artystkę performance Julię Kurek.

Najistotniejsze dla nas jest zachęcanie uczestników do czytania, które w następstwie pozwoli stworzyć pracę plastyczną o wyjątkowym, osobistym charakterze. Włączyliśmy Konkurs do ogólnopolskiego Festiwalu teatralnego, by zaprezentować prace szerszej widowni, ale przede wszystkim zaznaczyć związki plastyki i teatru.

Mój Teatr 2017 regulamin

Karta zgłoszenia MÓJ TEATR pdf

Karta zgłoszenia MÓJ TEATR doc

 mt praca1 z 2016

 mt praca4 z 2016

 mt praca3 z 2016  mt praca2 z 2016

 

 

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi

loading...

Back to top