TANECZNE AKCJE – IMPROWIZACJE

 

Termin:

29.04. /sobota/ i 30.04./niedziela/ 2017 r o godz.15.00 

Zapraszamy młodzież i dorosłych na dwudniowy warsztat tańca kreatywnego z wykorzystaniem metody Labana i improwizacji kontaktowej.

Warsztatom towarzyszy multimedialna projekcja o tańcu współczesnym.

Prowadzenie warsztatów Katarzyna Martyka – instruktor tańca współczesnego, choreograf; Anna Banach – wykładowca historii tańca na AM, krytyk taneczny.

Termin zgłoszeń przedłużamy do 26.04.2017, tel.42 651 67 47; e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Koszt:

uczestnictwa za 2 dni 60,00 zł ; ilość miejsc ograniczona

 

Opis:

29 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Tańca i jest to wyjątkowa okazja do tanecznych eksperymentów. Zapraszamy na warsztat tańca kreatywnego z wykorzystaniem metody Labana i improwizacji kontaktowej. Dwudniowe zajęcia skierowane są do wszystkich osób zainteresowanych pogłębieniem wiedzy na temat nieograniczonych możliwości ruchowych człowieka, potencjału kreatywnego drzemiącego w ciele i tanecznej ekspresji.W czasie warsztatów poznamy technikę, za pomocą której zwykły gest zamienimy w wielowymiarowy taneczny ruch. Uruchomimy wyobraźnię i intuicję za pomocą obrazów mentalnych. Przy pomocy partnera spróbujemy oderwać się od ziemi, pobalansować i bez wysiłku przenosić się z miejsca na miejsce. Elementem tanecznych akcji będą multimedialne projekcje, na które złożą się profesjonalne pokazy tańca, podstawowe elementy wykorzystywane w technice improwizacji kontaktowej, oraz ruchome obrazy, które będą nas inspirowały do działania. Warsztaty prowadzą: Katarzyna Martyka instruktor tańca współczesnego, choreograf i Anna Banach, wykładowca historii tańca na AM krytyk taneczny.

 

Kontakt do organizatora:

Bałucki Ośrodek Kultury NA ŻUBARDZKIEJ, ul. Żubardzka 3
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 42 651 67 47