„OSIEDLOWA WYMIENIALNIA”


Termin:

22.04.2017, godzina 10.00


Opis:

PRZYJDŹ!...WYMIEŃ SIĘ!...ZYSKAJ NOWE FAJNE RZECZY!...POZNAJ SĄSIADÓW I BAW SIĘ DOBRZE!

Chcesz zrobić porządek w domu i pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, a zyskać nowe i przy tym dobrze się bawić??

Przyjdź do Nas i wymień się!!

Na wymianę można przynosić przedmioty ozdobne, użytkowe, zabytkowe, dzieła sztuki, rękodzieła , książki, gry, półko-zalegajki oprócz ubrań.

Jednak pamiętaj drogi uczestniku, aby przyniesione przez Ciebie artykuły były czyste, w dobrym stanie, nie miały czterech łap i ogona, % - ów oraz mieściły się w naszej sali... :)

Warunki:
- jeżeli chcesz wystawić przedmioty na wymianę zgłoś się do BOK Lutnia i zarezerwuj sobie miejsce – opłata za wystawienie wynosi 5 zł
- jeżeli nie znajdziesz nic na wymianę, jest możliwość abyś sprzedawał swoje rzeczy

- udostępniamy powierzchnię oraz stoły do ekspozycji

Przy okazji Osiedlowej Wymienialni, będzie możliwość skorzystania z warsztatów rękodzielniczych.

WARSZTATY RĘKODZIELNICZE
Stworzymy obrazy na butelkach techniką decoupage. 3 godziny zabawy (11:00-14:00) za cenę 20 zł za osobę. Dziecko do 10 lat wchodzi z rodzicem bezpłatnie. W cenie wszystkie materiały. Stworzone dzieła są własnością autorów. Maksymalna liczba uczestników: 15. 
UWAGA!!! W przypadku warsztatów obowiązuje zgłoszenie: Anna Łazicka, 602 206 752, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Kontakt do organizatora:

Bałucki Ośrodek Kultury LUTNIA, ul. Łanowa 14;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 42 652 62 27