Rondo baner

Centrum Animacji i Rewitalizacji "Rondo" Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi - o nas

Centrum Animacji i Rewitalizacji Rondo to nowoczesny ośrodek kultury, który jest inicjatorem wielu, różnorodnych i interdyscyplinarnych działań animacyjnych.

CAiR "Rondo" wspiera inicjatywy kulturalno-społeczne, współpracuje z Radami Osiedli, stowarzyszeniami, społecznościami lokalnymi, a przede wszystkim tworzy bogatą bazę działań dla każdego, aktywnego mieszkańca Łodzi.

CAiR "Rondo" to też przestrzeń, która zaprasza swoich uczestników do aktywnego spędzania czasu wolnego i rozwoju osobistego. Oferta ośrodka proponuje edukację i rozwój w wybranej dziedzinie sztuki (plastyka, muzyka, teatr, taniec, film, fotografia) na różnym poziomie zaawansowania, w dowolnym przedziale wiekowym. Proponujemy również zajęcia artystyczne, koncerty, wystawy, imprezy i wydarzenia w przestrzeni miejskiej.

CAiR "Rondo" to też przyjazne miejsce dla seniorów – oferujemy zarówno formy prozdrowotne, ale również pomoc w nabywaniu kompetencji w nowoczesnych mediach.

 

no Person picture 140x140

 

Kierownik CAiR "Rondo" - Marek Stoliński

tel. 42 653 36 45; 42 651 50 30 wew. 16


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Odwiedź nas na Fb

facebook logo1

 

Centrum Animacji i Rewitalizacji "Rondo", ul . Limanowskiego 166, 91-027 Łódź

mapa rondo9