Język i kultura polska dla obcokrajowców

bez ograniczeń wiekowych

 

przycisk zapisz

 

no Person picture 140x140

Joanna Pomykalska

Prowadzący

 

Opis:

We invite you to participate in Polish language training course with elements of knowledge about Polish culture. We dedicate this course to guests from Eastern Europe. The ability to speak in Polish is not obligatory.

Мы приглашаем вас принять участие в курсе обучения польскому языку с элементами знаний о польской культуре.Мы посвящаем этот курс гостям из Восточной Европы. Умение говорить по-польски не обязательно.

Edukacja językowa na Wyspie Kultury!

Zajęcia skierowane są dla osób, które przyjechały do Polski z innych krajów i chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu znajomości języka polskiego oraz tutejszej kultury. Istnieje możliwość utworzenia grupy początkującej dla osób nie posługujących się językiem polskim, lub osób o bardzo znikomej umiejętności porozumiewania się w języku polskim. Zapraszamy także rodziny z dziećmi.

Jeśli nie rozumiesz polskich powiedzeń, idiomów, masz problem z gramatyką lub czytaniem - to również zajęcia dla Ciebie. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu - we wtorki skupimy się na polskiej kulturze, a piątkowe zajęcia poświęcimy nauce języka. 

Gwarantujemy małe grupy, indywidualne podejście do każdego uczestnika i dobrą, rodzinną atmosferę. 

Lektorzy to absolwenci filologii polskiej z doświadczeniem pracy glottodydaktycznej. Zajęcia rozpoczniemy przy minimum trzech osobach chętnych.

 

PLAKAT

 

Informacje - zapisy

Wyspa Kultury, Łódź, ul. Stawowa 28
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 501 369 349

 

Kontakt do organizatora:

Centrum Animacji i Rewitalizacji RONDO, Łódź, ul. Limanowskiego 166
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 42 653 36 45
telefon 100

zadzwoń do nas - 42 651 50 30

 e mail 100

oceń nas

mapa 100

przyjdź do nas

Łódź, ul. Limanowskiego 166

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez BOK

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Bałuckim Ośrodku Kultury

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 42 651-50-30 lub e-mail: sekretariat@bok.lodz.pl

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi

Back to top